שאלות נפוצות

שאלות נפוצות
 • מה זה Cold Press?

  Cold Press הוא תהליך מיוחד להפקת מיץ טרי מירקות ופירות איכותיים. הוא מבוצע בקירור ומבוסס על לחץ אדיר, שממצה מהפירות והירקות את מקסימום הוויטמינים, המינרלים, האנזימים, הצבע והטעם (בניגוד לסחיטה רגילה). מיץ חי. בלי פסטור. בלי מים או קרח ובלי סוכר או ממתיק כלשהו – מיץ טבעי באיכות הגבוהה ביותר.

 • מה זה פיסטור?

  פיסטור הוא תהליך של חימום בטמפרטורות גבוהות לצורך הארכת חיי המדף של משקה. הוא משמיד חיידקים אבל גם פוגע ברכיבי תזונה ואנזימים חיוניים. אנחנו לא מפסטרים את המיצים שלנו, כך שאתם מקבלים מיצים בעלי ערך תזונתי גבוה בהרבה.

 • מהו אורך חיי המדף של המיצים?

  לעומת מיצים שנסחטו במסחטת להבים, המיצים הטריים שלנו נסחטים מדי יום והודות לתהליך ה-Cold Press טריותם נשמרת לפרק זמן ארוך יותר (בקירור כמובן).

 • האם המיצים שלכם טריים?

  המיצים שלנו נסחטים מדי יום בטכנולוגיית Cold Press כדי להבטיח לכם מיצים טריים באיכות מקסימלית.

תכניות ניקוי
 • הנחיות לתכנית ניקוי
 • מה זה תוכנית ניקוי?

  תוכנית ניקוי זו דרך לתמוך בתהליכי הניקוי הטבעיים שהגוף מקיים. תוכניות הניקוי השונות שלנו מבוססות על מעבר ממזון מוצק למיצים למשך יממה עד מספר ימים רצופים, מה שמקל על מערכת העיכול ומאפשר לגוף להתפנות לניקויו העצמי במקביל להמשך תפקודו היומיומי.

 • האם זה חיוני? האם הגוף שלנו לא מנקה רעלים לבדו?

  באופן טבעי, הגוף שלנו עסוק כמעט בכל רגע נתון בסילוק חומרים מיותרים. אבל לצערנו, אורח החיים המודרני מציב לגופנו אתגרים שעמם הוא מתקשה להתמודד. זיהום האוויר והמזונות המתועשים מחדירים אליו כמות רעלנים הגדולה ממה שהוא מסוגל להכיל. ניקוי גוף מסייע לנו להשלים את הפעולה. הוא נותן למערכת העיכול מנוחה ותומך במקביל במערכות הניקוי הטבעיות שלנו.

 • האם תוכניות הניקוי מתאימות לכולם?

  עקרונית, תוכניות הניקוי מתאימות ואפשריות לכל אדם. אבל אנחנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני שמתחילים (במיוחד נשים הרות/מניקות, ילדים וקשישים).

 • האם אפשר להמשיך בשגרת החיים והעבודה בזמן התוכנית?

  תוכנית הניקוי שלנו מספקת מספיק קלוריות ורכיבי תזונה בכדי שתוכלו לתפקד כרגיל בכל פעילויות היומיום שלכם. כדי להקל עליכם בכך, הבקבוקים יגיעו אליכם בצידנית קומפקטית ואלגנטית שקל ונוח לשאת לכל מקום כדי להמשיך בשגרת החיים.

 • האם ניתן לעשות פעילות גופנית בזמן התוכנית?

  פעילות גופנית היא לא רק אפשרית אלא אפילו חשובה ותורמת לתהליך הניקוי, בכך שהיא מאיצה את זרימת הדם וחילוף החומרים. יחד עם זאת אין צורך להגזים – גם הליכה קלה תעשה את העבודה. אם אתם מתאמנים באופן קבוע, אנחנו ממליצים ‘להוריד הילוך’ ולעבור לפעילות גופנית מתונה במהלך תהליך הניקוי – יוגה, שחיה, הליכה או מתיחות.

 • האם לא מרגישים רעב?

  למרות שהמיצים מספקים את מה שהגוף צריך, ייתכן שתתגעגעו מדי פעם לתחושת הלעיסה של מזון מוצק… אבל שתייה מרובה של מים מינרלים טבעיים או תה צמחים (לא ממותק) תסייע בד”כ לעבור את ‘רגעי המשבר’ האלו.

 • איך מתכוננים לתוכנית?

  במסגרת תוכנית הניקוי תקבלו הנחיות מפורטות להכנת הגוף לקראת התהליך, להתנהלותכם במהלכו ולחזרתכם לשגרה אחריו. למשל, שלושה ימים לפני תחילת תוכנית הניקוי, מומלץ להתחיל בשתייה מרובה של מים, להפחית במזונות מתועשים, מזונות מהחי, מתוקים, קפאין ואלכוהול – ולהעלות את צריכת הירקות, הפירות, הדגנים המלאים והקטניות.

  בנוסף, תוכלו לרכוש אצלנו ערכה שתכין אתכם ליום שלפני באופן המיטבי לקראת הניקוי.

 • איך ארגיש במהלך תוכנית הניקוי?

  תהליך הניקוי הוא חוויה אישית, חלק מהאנשים ירגישו נמרצים יותר וממוקדים מתמיד, ואחרים עלולים לסבול מעייפות וכאבי ראש. בכל מקרה – זה סימן שהגוף מסלק רעלים ו’מתחיל מחדש’. ליתר ביטחון הדיאטנית שלנו תעמוד לרשותכם במהלך הניקוי כדי לעקוב מקרוב ולוודא שהכל מתנהל וכמו שצריך.

 • אחרי תהליך הניקוי - איך חוזרים לשגרת החיים?

  חוץ מהאפקט המידי של הניקוי, הוא גם עוזר להחליף הרגלים מזיקים בהרגלים בריאים. אחריו תהיו מודעים יותר למה שאתם מכניסים לגוף שלכם, ובאופן טבעי תחשבו פעמיים לפני שאתם “מלכלכים” את הגוף שלכם עם מזונות מתוקים או מתועשים. אנחנו תמיד נהיה כאן כדי לתת לכם אלטרטיבה יומיומית בריאה יותר.

 • האם ארד במשקל כתוצאה מהניקוי?

  עקרונית, הניקוי עצמו לא מיועד לירידה במשקל. עם זאת, ירידה קלה במשקלכם עשויה לקרות כתוצאה ישירה מהצמצום בצריכת המזון במהלכו. בטווח הארוך, אנו מקווים שהרגלי התזונה שלכם ישתנו בעקבות הניקוי – וכתוצאה מכך גם משקלכם.

 • מה התדירות המומלצת לניקוי?

  לרוב מקובל לעשות תכנית ניקוי אחת לחצי שנה, אבל זה אינדיווידואלי לחלוטין ותלוי בהרגלי החיים שלכם ובעומסים שמופעלים על גופכם. הגורם המשמעותי כאן אינו בהכרח התדירות כמו העיתוי. אחרי שתסיימו את התוכנית הראשונה, תרגישו בוודאות כשהגוף שלכם יבקש את זה שוב.

 • לאילו תופעות לוואי עלי לצפות?

  חלק מהאנשים ירגישו כאבי ראש, סחרחורות ועייפות. זה נורמלי לגמרי ואופייני יותר ליום הראשון. מנוחה ושתייה מרובה של מים, פותרות את זה בדרך כלל. הקפדה על הכללים בתקופת ההכנה שלפני הניקוי תסייע להפחתת תופעות הלוואי.

 • האם אפשר לאכול אוכל במהלך הניקוי?

  אנחנו ממליצים להיצמד ככל האפשר לתוכנית הניקוי, אבל חשוב גם להקשיב לגוף. אם אתם בטוחים שהגוף צריך משהו נוסף, אנחנו ממליצים על חצי אבוקדו עם מעט לימון או סלט ירקות קטן. הדיאטנית שלנו תשמח לייעץ לכם.

 • האם אפשר לשתות קפה במהלך הניקוי?

  אנחנו ממליצים להימנע משתיית קפה במהלך תכנית הניקוי. אם אתם שותים קפה באופן קבוע, אנחנו ממליצים להפחית כמויות כבר בשבוע הקודם לניקוי בכדי להימנע מתופעות לוואי האופייניות למחסור בקפאין.

 • האם מדובר בצום?

  תוכנית ניקוי היא לא צום, אלא תוכנית שנבנתה ע”י אנשי מקצוע כדי שהגוף שלכם יקבל את כל התזונה לה הוא זקוק תוך כדי הניקוי העצמי שהוא מבצע. תכניות הניקוי כוללות מגוון רחב של מיצי פירות וירקות טריים שמספקים לגוף אנרגיה ותומכים בו במהלך הניקוי, וכך מאפשרות להמשיך בשגרת החיים.

אם יש לכם שאלה אחרת, פנו אלינו בדף קשר או בטלפון: 03-7305599

  לקבלת הטבות ועדכונים

  הודעה: בתקופת החגים, יתקבלו הזמנות בערבי חג עד 12:00, בימי חג אין משלוחים.

  לחנות
  +

  עדכון שעות משלוחים

  שימו לב כי בערב סוכות ב’ (27/09/21) יהיה ניתן לקבל משלוחים עד השעה 12:00 בצהריים. בחג סוכות ב’ (28/09/21) לא ניתן לקבל משלוחים.

  דילוג לתוכן